Elektronická kniha - E-book 627 Touch Lux 4 Black POCKETBOOK

104,16 €
Množstvo
odosielame do 24h

  • Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia Iba u nás produkty priamo od výrobcu, resp. oficiálna distribúcia
  • Objednávky Vám odošleme do 24h. Objednávky Vám odošleme do 24h.
  • Vrátenie možné v súlade s VOP Vrátenie možné v súlade s VOP
V ultraľahkom ergonomickom zariadení môžete mať uložených až 3000 e-kníh, dajú sa v ňom vytvárať poznámky a ľahko prekladať alebo využívať ďalšie výhody cloudového čítania. Samozrejmosťou je k očiam prívetivá obrazovka E Ink najnovšej generácie. PocketBook Touch Lux 4 je viac než len zariadení. Je to osobný priestor pre čítanie, ktorý ponúka všetko, čo uspokojí skutočného milovníka kníh.

PocketBook Touch Lux 4 je vybavený kapacitným multisenzorovým displejom E Ink Carta ™ s rozlíšením HD (1024 × 758) a zabudovaným nasvietením, umožňujúce pohodlné čítanie po celý deň.
PocketBook Touch Lux 4 podporuje 17 textových formátov bez nutnosti konverzie a 4 grafické formáty, ako sú JPEG, BMP, PNG, TIFF. Vstavaná Wi-Fi spoločne s PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook a Send-to-PocketBook umožňujú jednoduché dodanie e-obsahu do e-čítačky bez pripojenia k PC. Predinštalované slovníky Abbyy Lingvo® ponúkajú 24 jazykových kombinácií pre čítanie kníh v cudzích jazykoch.

E-čítačka má senzor, ktorý ponúka použitie funkcie ""spánku"" a úsporu batérie v spojení s niektorým zo značkových puzdier PocketBook, kompatibilným s týmto konkrétnym modelom.

Displej 6 ""E Ink® Carta ™ (758 × 1024)
podsvietenie Áno
Dotyková obrazovka Kapacitný (multisensorová)
Rozmery 161.3 × 108 × 8 mm
Odtiene sivej 16
Farba Obsidiánový čierna
Batérie (aktívne čítanie) 1500 mAh (Li-Ion Polymer). Výdrž batérie až 1 mesiac (životnosť a uvedené hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od režimu použitia, pripojenie a nastavenie)
Procesor 1 GHz
Operačná pamäť 512 MB
Pamäť Flash 8 GB (skutočná dostupná veľkosť vnútornej pamäte sa môže líšiť v závislosti od softvérovej konfigurácii vášho zariadenia)
Rozhranie USB Micro-USB
Slot pamäte microSD (až 32 GB)
Audio výstup -
Formáty e-kníh PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI
Formáty obrázkov JPEG, BMP, PNG, TIFF
hmotnosť 155
reproduktory Nie
kamera Nie
Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi (802.11 b / g / n)
Ďalšie funkcie PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook, kníhkupectvá, knižnica, slovníky, prehliadač, galérie, kalkulátor, poznámky, RSS správy, šach, Klondike, Scribble, Sudoku
Materiál tela Plastové
Slovníky ABBYY Lingvo® slovníky (24 jazykových kombinácií), angličtina - nemčina, Webster 's Dictionary 1913
POCKETBOOK
FA_45015105